Type: Архів

Архів

ЖАНР: ДРАМА, КРИМІНАЛ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 18+ ТРИВАЛІСТЬ: 101 хв Опис фільму “носоріг” Історія, заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой фільму на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Читати далі

ЖАНР: КОМЕДІЯ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+ ТРИВАЛІСТЬ: 102 хв. Опис фільму “фантазії для дорослих” За закритими дверима спалень завжди знайдеться місце для смішних, незграбних або просто кумедних ситуацій. Шість різних пар в гонитві за гострими відчуттями влаштують справжню буфонаду – кому вдасться зміцнити відносини, а хто приречений на френдзону?

Читати далі

ЖАНР: АНІМАЦІЯ, ПРИГОДИ, СІМЕЙНИЙ, КОМЕДІЯ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 0+ ТРИВАЛІСТЬ: 98 хв. Опис фільму “команда котиків” Після того, як його кращий друг загинув під час нападу акули, Квінн, милий, але наполегливий тюлень, збирає  КОМАНДУ КОТИКІВ, щоб дати відсіч банді акул, що обганяє околиці. Але ця весела група морських котиків зовсім не підготовлена для такої […]

Читати далі

ЖАНР: ДЕТЕКТИВ, ДРАМА, КРИМІНАЛ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+ ТРИВАЛІСТЬ: 127 хв. Опис фільму “смерть на Нілі” Єгипетський відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава перетворюється на страхітливий пошук убивці. Усе йде шкереберть після трагічного завершення медового місяця однієї ідилічної пари. Ця історія розгортається на тлі епічних пейзажів з широкими пустелями та величними […]

Читати далі

ЖАНР: КОМЕДІЯ, РОМАНТИК ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+ ТРИВАЛІСТЬ: 120 хв. Опис фільму “вийду за тебе” Напередодні весілля популярна співачка Кет Валдез дізнається, що наречений її зрадив. Щоб помститися колишньому, дівчина пропонує одружитися незнайомцю з натовпу прямо під час власного концерту. Тепер її чоловік – сором’язливий вчитель математики. Та чи впорається подружжя з викликами сімейного […]

Читати далі

ЖАНР: БОЙОВИК, ПРИГОДИ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+ ТРИВАЛІСТЬ: 120 хв. Опис фільму “uncharted: незвідане” Одна з найвідоміших комп’ютерних ігор оживе на великому екрані! До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт. Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.

Читати далі

ЖАНР: КОМЕДІЯ ФОМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+ ТРИВАЛСТЬ: 95 хв. Опис фільму “найкращі вихідні” Хлопець з Німеччини влаштовується волонтером на фестиваль, щоб закохати у себе дівчину- організатора, натомість він губить пристарілого хедлайнера Atlas Weekend. Хлопці з Кривого Рогу влаштовують легендарну парубоцьку вечірку, але сваряться, як діти і б’ються, як дорослі. Юна одеситка шукає тата-рокера, якого […]

Читати далі

ЖАНР: КОМЕДІЯ, ЕКШН ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕНЯ: 16+ ТРИВАЛІСТЬ: 117 хв. Опис фільму “агент 117: з Африки з любов’ю” Доля заносить легендарного Агента 117 в Африку, де гарячіше пустелі тільки жінки. Озброєний невичерпної упевненістю в собі і вбивчою харизмою, він може впоратися з усіма ворогами, крім самого себе.

Читати далі

ЖАНР: КОМЕДІЯ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+ ТРИВАЛІСТЬ: 98 хв. Опис фільму “любов і блогери”  Містечку Кагаплик скоро настане повний “гаплик”: знову вибори, знову корумпований мер, знову одне й те саме… Виправляти “мерську репутацію” приїжджають п’ятеро зірок Інстаграму. На них будуть чекати пригоди “на всю голову”, реальна змова і, звичайно, історія справжнього кохання!

Читати далі

ЖАНР: АНІМАЦІЯ ФОРМАТ: 2D ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 0+ ТРИВАЛІСТЬ: 103 хв. Опис фільму “ми – монстри 2” Щоб врятувати Бабу Ягу та Ренфілда з пащ мисливця на монстрів, члени сімейки Вішбоунів знову перетворюються на Франкенштейна, вампіра, мумію та перевертня.

Читати далі
X